Ar uzvaru Polijas čempionātā debitējis Ventspils basketbolists Dāvis Lejasmeiers, kurš šajā sezonā pārstāv komandu Miasto Szkla Krosno.

Lejasmeiera komanda savā laukumā uzņēma vienību GTK Gliwice un pēc trim ceturtdaļām bija iedzinējos ar 56:59. Izšķirošās desmit minūtes gan labāk aizvadīja mājinieki, tajās uzvarot ar 26:17, bet visā spēlē – ar 82:76.

Lejasmeieram arī individuāli veiksmīga spēle. Viņš raidīja mērķī trīs no četriem tālmetieniem, bet visā mačā guva 15 punktus. Interesanti, ka tikpat daudz punktu guva vēl divi viņa komandas biedri. Dāvim arī trīs rezultatīvas piespēles un tikpat daudz pārķertu bumbu, turklāt viņam arī lielākais spēles laiks (gandrīz 33 minūtes). Šajā sestdienā Miasto Szkla Krosno savā laukumā uzņems pašreizējo Polijas čempioni Anwil.

Iepriekšējās divas sezonas Lejasmeiers aizvadīja Zviedrijas komandā Sodertalje Kings, ar kuru divreiz spēlēja čempionāta finālā, vienu reizi arī tiekot pie titula.