Latvijas vicečempione basketbolā "Ventspils" noslēgusi viena gada līgumu ar amerikāņu saspēles vadītāju Emanuēlu Ubillu. Patlaban 31 gadu vecajam un 1,88 metrus garam Ubillam ir arī Puertoriko pilsonība.

Līdz šim Ubilla ir aizvadījis veiksmīgu karjeru Eiropā, spēlējot Čehijā, Nīderlandē un Somijā. Pēdējās divas sezonas viņš aizvadījis Ungārijas čempionātā, vidēji spēlē gūstot 17,5 punktus, izcīnot 4,8 atlecošās bumbas un atdodot 8,1 rezultatīvu piespēli.

Ubilla 2008.gadā noslēdza karjeru Nacionālās sporta koledžu asociācijas (NCAA) čempionātā, bet profesionāļa karjeru sāka Čehijas klubā Novijičinas "Geofin". Pēc tam viņš divus gadus pavadīja Puertoriko komandās, bet 2010.gadā atgriezās Eiropā.

Pēdējās divas sezonas viņš pārstāvēja Ungārijas klubus Kapošvāras KK un "Zalaegerszeg".

Klubs norāda, ka Ubilla jau ir ieradies Ventspilī, tāpat kā ar komandu ir arī citi, iepriekš nolīgtie leģionāri.

Tāpat ar komandu trenējas jaunie spēlētāji Artūrs Grīnbergs, Dāvis Gūtmanis, Vlads Mikuļskis un Deniss Vikentjevs. No Latvijas U-16 izlases, kas piedalās Eiropas čempionātā, tiek gaidīts Kristaps Ķilps, kurš arī pievienosies "Ventspils" komandai un gatavosies jaunajai sezonai.

Šobrīd "Ventspils" rīcībā uz nākamo sezonu ir desmit spēlētāji - Ronalds Zaķis, Rihards Lomažs, Ingus Jakovičs, Aigars Šķēle, Māris Gulbis, kā arī jaunpienācēji Bleiks Hamiltons, Maiks Brusevics, Artūrs Bērziņš, Juļs Jucikas un Emanuēls Ubilla.

"Ventspils" galvenā trenera amatā jūlijā atgriezās Roberts Štelmahers, nomainot Kārli Muižnieku, kurš šajā postenī bija iepriekšējās divas sezonas. Viņam nākamajā sezonā asistēs basketbolista karjeru noslēgušais Akselis Vairogs un Gints Fogels.

Lasi vēl

Komentāri (4)

 • -1
  Barons 21.08.2017, 17:37:25

  Kurš to ir iekš to bild?
  To balt Cilvek oder to Neger?

 • -4
  ventasbalss.lv 22.08.2017, 09:35:44

  Mels cilvēks iekš to balt krekel, le zinat.

 • -1
  Barons 23.08.2017, 16:23:22

  >>>ventasbalss.lv
  Aiz ko mums iekš Ventspil vaidzet tig pulk mell Neger?Le brauc apakļam uz sav Amērik jeb ,vislabak, le brauc uz Mōr zem un spēle bumb tur.
  Te viņ varet uztaisit liel skād-aplekt kād Latvieš meit.Un to nav lab priekš mūs nācij tīrib,le zinat.

 • 0
  karlito 22.08.2017, 19:30:36

  vēl centru vajag..tad varētu būt ok!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: