FK ''Ventspils'' futbolisti Virslīgas čempionātā izcīnījuši otro uzvaru pēc kārtas, šoreiz viesos ar 2:0 pārspējot tikko pie jauna galvenā trenera tikušos ''Riga FC'' spēlētājus un turpinot pakaļdzīšanos medaļām.

Komandas spēli sāka līdzīgi, bumbu kontrolējot vienlīdz labi. Gan ''Ventspils'', gan ''Riga'' meklēja iespējas uzbrukumos, taču reizē ievēroja arī piesardzību. Kādā no epizodēm ļoti laba iespēja radās mājiniekiem, kad pēc stūra sitiena viltīgu sitienu ar galvu veica Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, tomēr bumba neatrada ceļu vārtu tīklā.

Ventspils puslaika turpinājumā bumbu pieturēja nedaudz vairāk, turklāt tika arī pie labas izdevības, kad asu sitienu izpildīja ilggadējais Kurzemes komandas futbolists Simons Pauļus, taču vārtus neguva. Pirmais puslaiks noslēdzās bez gūtiem vārtiem, bet otrajā pēc nospēlētām desmit minūtēm teicama iespēja radās Rīgas kluba vasaras pārejas perioda jaunieguvumam Darko Lemajičam. Uzbrucējs pēc centrējuma no labas pozīcijas uzsita bumbu vārtsargam ar galvu, bet jau nākamajā Rīgas uzbrukumā Latvijas futbolā labi pazīstamais Minori Sato spēcīgi šāva pa Andreja Pavlova vārtiem, taču vārtsargs bumbu atsita.

Mazliet vēlāk Rīgas klubu iegāza Oļegs Laizāns. Latvijas izlases futbolists, atrodoties uz zemes, cēlās kājās un ar visu savu svaru uzkāpa uz kājas zemē guļošajam Aleksejam Aleksejevam. Laizānam par nesportisku uzvedību tika piešķirta sarkanā kartīte, bet Aleksejevam palīdzību sniedza mediķu brigāde.

Aleksejevs spēli varēja turpināt, izvairoties no traumām. ''Ventspilij'' Laizāna sarkanā kartiņa pavēra jaunas iespējas. Vairākumā ventspilnieki metās uz priekšu un ātrā uzbrukumā Aleksejevs vienā pieskārienā veica precīzu piespēli Tosinam Aijegunam, kurš meistarīgi sita bumbu tālajā stūrī un panāca ļoti svarīgu pārsvaru – 1:0.

Ar to vēl nekas nebeidzās. Kādā no epizodēm Aijeguns pretinieku soda laukumā piespēlēja uz maiņu nākušajam Ritvaram Ruginam, kurš apsteidza savu sedzēju, padeva bumbu atpakaļ Aijegunam, un 19 gadus vecais nigērietis otro reizi pārspēja Vladislavu Kurakinu - 2:0.

Pēc otrajiem zaudētajiem vārtiem Rīgas klubs salūza un tā arī nespēja atrast veidus, lai gūtu vismaz goda vārtus. Mačs noslēdzās ar svarīgu ''Ventspils'' uzvaru, kas Pola Ašvorta vadītajai komandai ļāva turnīra tabulā pacelties uz 5. vietu, dalot vienādu punktu skaitu ar Jelgavu, kam labāka savstarpējo spēļu bilance. Jelgavnieki šodien savā laukumā uzņem Liepājas futbolistus.

keda 31.07.2017, 14:00:46

Sāk spēlēt pa zemi un tā lieta aiziet! Laba ātra saspēle, veidojas momenti un ir goli! Tas, kas vajadzīgs!

• -2
    karlito 31.07.2017, 14:06:15

Jā,piekrītu kedai,momentu bija daudz,skatāma spēle un galvenais ka tas viss vainagojas ar uzvaru!