5.jūlijā plkst. 12:00 Ventspils pludmalē, autostāvvietā pie Dienvidu mola, kur 2004.gadā tika ierīkota Olimpiādes uguns iedegšanas vieta, tiks iedegta Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes lāpa, kura aizceļos uz Cēsīm uz Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes norises vietu.

Lāpas iedegšanas pasākumā uzrunas teiks Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, LR Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis un Cēsu pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.

Olimpisko lāpu no Ventspils uz Cēsīm nogādās Latvijas U-19 un U-21 izlases volejbolists, Murjāņu Sporta ģimnāzijas audzēknis Artūrs Alberts Krams kopā ar talismanu sikspārnēnu Valteru.

Olimpiādes atklāšana notiks Cēsu Pils parkā 7.jūlija vakarā. To ievadīs dalībnieku gājiens no Vienības laukuma uz Pils parku, kas sāksies plkst.21.00. Atklāšanas ceremonija sāksies plkst.22.00, un to vadīs TV un radio personība Renārs Zeltiņš.

Latvijas Jaunatnes olimpiāde Cēsīs norisināsies no 7.jūlija līdz 9.jūlijam. Sacensības notiks arī Valmieras, Smiltenes, Priekuļu, Siguldas, Valkas, Burtnieku, Jūrmalas, Engures, Limbažu, Ogres, Salaspils, Jelgavas un Rīgas novados.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: