Ventas 2002 hokejisti aizraujošā mačā apspēlēja HK Valmiera komandu, uzvaru nodrošinot pēcspēles metienu sērijijā.

Ventspilnieki mača gaitā divas reizes nonāca zaudētājos un divas reizes atspēlējās, kad vārtus guva Uvis Grosmanis un Edgars Cgojevs. Trešā perioda vidū Kristers Bergmanis jau izvirzīja ventiņus vadībā, tomēr pietrūka nepilnu četru minūšu, lai nosargātu uzvaru - 57. minūtes ievadā starp diviem mājiniekiem vārtu priekšā tika Kristaps Bīnerts un pārvirzījas ripu tīklā. Pēcspēles metienu sērija sākās ar septiņiem neveiksmīgiem mēģinājumiem, bet astotajā precīzs bija Ventas 2002 jaunpienācējs Edgars Cgojevs, nodrošinot komandai uzvaru un divus punktus. Tas ļāva pakāpties uz pirmo vietu turnīra tabulā, par punktu apsteidzot HK Liepāja Juniors komandu, kas gan aizvadījusi par diviem mačiem mazāk.

Šīs nedēļas nogalē Venta 2002 aizvadīs divus mačus ar tālākajiem viesiem – Daugavpils hokejistiem, kuru rēķinā ir divas uzvaras trīs mačos. Sestdien spēle sāksies pulksten 15:45, bet svētdien komandas nūjas krustos pulksten 13.15.

Venta 2002 - HK Valmiera 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 1:0)

Vārti: 0:28 Laus (Krūmiņš) 0:1, 13:34 Grosmanis (Dārziņš) 1:1, 22:01 Zunde 1:2, 23:47 Cgojevs (Brikainis) 2:2, 49:12 Bergmanis (Golubovičs, Grosmanis) 3:2, 56:15 Bīnerts
(Krūmiņš, Laus) 3:3, 60:00 Cgojevs 4:3 PM