Otro uzvaru LBL čempionātā izcīnījuši BK Ventspils basketbolisti, kas viesos pēc pasmagas pirmās ceturtdaļas tomēr prata pārliecinoši apspēlēt Ogre/Kumho Tyre komandu 101:70.

Sezonas otro maču un pirmo spēli izbraukum;a BK Ventspils iesāka ar Šķēli, Dīnu, Kempbelu, Zeļoni un Zaķi. Visās iespējamās pirmsspēles prognozēs ventspilnieki tika uzskatīti par viennozīmīgiem šī mača favorītiem, taču šo pārākumu vajadzēja pierādīt laukumā. Pirmajā ceturtdaļā BK Ventspils vadībā atradās līdz piektajai minūtei (9:7), taču otrajā pusē pāris punktu attālumā bija izrāvušies laukuma saimnieki. Otrās ceturtdaļas ievadā ogrēnieši panāca pat +5 (19:14), kas bija viņu komandas lielākais pārsvars šajā vakarā, taču divi Lomaža tālmetieni un Kuksika divi punkti trešajā minūtē panāk izlīdzinājumu (22:22). Tās pašas minūtes izskaņā Lomažs realizē vēl vienu trejaci un vadība ir atgūta (25:22). Uzreiz vēl viens tālmetiens, šoreiz jau Kuksika izpildījumā, un jau +6 (28:22). Ar šādu pārsvaru arī tiek pabeigts pirmais puslaiks (41:35).

Līdzīgi kā sezonas ievadmačā pret BK Jēkabpils, arī šovakar ventspilnieki visus punktus uz i salika trešajā ceturtdaļā. Patiesībā, trešās ceturtdaļas pirmajās četrās minūtēs, kuras tika uzvarētas ar 15:2, bet kopējais pārsvars pietuvojās diviem desmitiem (56:37). Vēl pēc nospēlētām divām minūtēm pirmo reizi pārsniegts arī 20 punktu pārsvars ko nodrošināja Zeļona realizētais soda metiens (66:45).

Pēdējā ceturtdaļā pārsvars vēl vairāk tika palielināts un tas sasniedza pat 30 punktus. Beigu beigās pārliecinoša uzvara ar 101:70. Rihards Lomažs šajā mačā no tālās distances izmeta piecus metienus un visus trāpījā, ar 19 punktiem kļūstot arī par rezultatīvāko.