Spānijā noslēdzies pasaules čempionāts basketbolā meitenēm U17 vecuma grupā, kurā Latvijas komanda finišēja desmitajā vietā.

Izšķirošajā mačā par devīto vietu Latvijai pretī stājās Japānas vienaudzes, kuras vienu reizi šajā čempionātā mūsējās jau bija apspēlējušas. Lai gan pēc pirmā puslaika latvietēm bija sešu punktu pārsvars (40:34), nosargāt to mača turpinājumā neizdevās. Pēdējās ceturtdaļas sākumā mūsējās no japānietēm atpalika tikai par viena metiena tiesu, taču tad sāncenses panāca arī +10, bet visā mačā svinēja uzvaru ar 72:65. Ventspilniece Luīze Šepte šajā mačā nospēlēja gandrīz 30 minūtes (otrs ilgākais spēles laiks), guva piecus punktus un izcīnīja tikpat atlēkušo bumbu. Visā turnīrā Luīzes rēķinā vidēji mačā 9,7 punkti, četras atlēkušās bumbas, 1,7 piespēles un 1,2 bloķēti metieni. Par pasaules čempionēm kļuva jaunās Austrālijas basketbolistes, ar kurām latvietēm šajā turnīrā saspēlēt gan nesanāca.