Latvijas 1. līgas čempionātā hokejā punktu ražu nav izdevies papildināt Ventas 2002 hokejistiem, kas viesos piekāpās komandai Prizma/Pārdaugava.

Spēle pret vienu no līderiem sākās pavisam normāli, jo izdevās gan atklāt rezultātu (Sandis Mežaraups), gan otrajā trešdaļā panākt izlīdzinājumu – 2:2 (Oskars Grigulis). Diemžēl perioda turpinājumā mājinieki prata izmantot skaitlisko vairākumu, kas mūsējiem neizdevās. Pēdējās trešdaļas sākumā Ventas 2002 vārtos ripa ielidoja divas reizes, kas jau lika domāt, ka rīdzinieku uzvara šaubas vairs nerada. Ventspilnieki šādu iznākumu tomēr apšaubīja. Divas minūtes pirms pamatlaika beigām Kristers Bergmanis samazināja rezultātu starpību, bet 37 sekundes vēlāk, jau spēlējot ar tukšiem vārtiem, tika atgūta vēl viena ripa, kad otro reizi mačā precīzi meta Mežaraups. Atlika laiks arī neizšķirta izraušanai, taču, šoreiz spēlējot ar sešiem laukuma spēlētājiem, rezultāts vairs nemainījās. Venta 2002 arī pēc zaudējuma saglabā ceturto vietu, kas ļautu piedalīties 1. līgas izslēgšanas mačos. Arī nākamajā spēlē, kas paredzēta 13. martā, ventspilnieki tiksies ar Prizmu/Pārdaugavu, taču tas jau notiks Ventspilī. Bez šī mača vēl regulārajā sezonā savā laukumā jāuzņem arī Ogres komanda (20. martā) un jāviesojas pie galvenajiem konkurentiem tukumniekiem (10. aprīlī).