Pie diviem panākumiem pēc kārtas LBL 2. divīzijas turnīrā tikuši Ventspils Augstskolas basketbolisti, apspēlējot divus tuvākos sekotājus.

Vispirms Ventspilī viesojās Valmiera/ORDO-2 basketbolisti, kam pirmajā ceturtdaļā izdevās iekrāt 14 punktu pārsvaru (24:10). Otrajā desmitminūtē ventspilniekiem laiku pa laikam izdevās tikt tuvāk, taču būtiski samazināt viesu pārsvaru neizdevās – pēc pirmā puslaika 27:37. Otrā puslaika pirmos septiņus punktus sameta ventspilnieki, bet uz viesu tālmetienu atbildēja ar vēl sešiem un panāca izlīdzinājumu. Pirms izšķirošās ceturtdaļas VeA gan bija viena punkta deficīts, bet tās vidū ventspilnieki jau bija vadībā ar 67:60. Viesi gan prata atjaunot intrigu un pietuvoties pat līdz vienam punktam, tomēr studenti nosargāja uzvaru – 77:74. 33 punktus guva Oskars Gorbants, 18 sameta Kristaps Purpļevičs, bet Aivis Lēmanis dominēja zem groziem, savācot 16 atlēkušās bumbas. Mazāk intrigas bija spēlē ar BS Rīga, kurā ventspilnieki uzvarēja ar 68:61. Gorbantam šajā mačā 26 punkti, Purpļevičam 16 un sešas rezultatīvas piespēles, bet Lēmanim – 15 atlēkušās bumbas.