Latvijas Basketbola līgas (LBL) līdere "Ventspils" ceturtdien savās mājās ar 40 punktu pārsvaru 102:62 (27:13, 24:13, 20:16, 31:20) pārliecinoši uzvarēja turnīra pastarīti "Latvijas Universitāti" (LU).

Latvijas vicečempionu rindās Māris Gulbis guva 16 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, Alans Viginss sameta 15, Kvameins Mičels 14, Artis Ate 13, bet Rihards Lomažs 12 punktus, kamēr Andrejs Gražulis guva deviņus punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas zem groziem.

LU sastāvā ar 14 punktiem izcēlās Jānis Engers, kuram arī sešas atlēkušās bumbas zem groziem, bet Jānis Eiduks sameta 13 un Roberts Krūmiņš 12 punktus.

Tikai spēles pirmajās piecās minūtēs LU spēja turēt līdzi ventspilniekiem, kuri, esot vadībā ar 13:11, veica izrāvienu 14:2. Pēc otrās ceturtdaļas Kārļa Muižnieka trenētā komanda jau iekrāja 25 punktu pārsvaru (51:26), bet spēles otrajā daļā to arvien palielināja.

"Ventspils" izcīnīja LBL piekto uzvaru pēc kārtas un šosezon turnīrā ir tikusi pie 15 uzvarām 17 mačos. Tikmēr LU 16 spēlēs zaudējusi 14 reizes un ir pēdējā, 11.vietā, par vienas uzvaras tiesu atpaliekot no "Ogre"/"Kumho Tyre".