Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs svētdien izcīnīja ceturto vietu Vācijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas trešā posma masu starta A divīzijas sacensībās, tādejādi saglabājot vietu nākamā posma A divīzijā.

Uzvaru sacensībās izcīnīja francūzis Aleksis Kontēns, Silovu apsteidzot par 0,73 sekundēm.

Pirmajā posmā latvietis palika priekšpēdējā, 21.vietā, tādejādi izkrītot uz B divīziju.

Savukārt jau nākamajā posmā Silovs bija otrs ātrākais B divīzijas sacensībās, tādējādi atgriežoties augstākajā divīzijā.

Sasniegtais trešajā posmā latvietim deva 60 punktus Pasaules kausa kopvērtējumā. Kopā Silovs ar 83 punktiem pakāpies uz desmito vietu, bet no līderiem Nīderlandes sportistiem Arjena Stretingas un Jorita Bergsma atpaliek par 117 punktiem.

Silovs pirms tam svētdien izcīnīja desmito vietu 1500 metru distances A divīzijas sacensībās. Latvijas sportists distanci noskrēja minūtē un 46,54 sekundēs, par 2,33 sekundēm atpaliekot no uzvarētāja krieva Denisa Juškova.

A divīzijas sacensībās startēja kopumā 20 sportisti.

Ar izcīnītiem 52 punktiem Silovs patlaban ieņem 14.pozīciju Pasaules kausa kopvērtējumā 1500 metru distancē.

Sestdien latvietis izcīnīja sesto vietu 5000 metru distances B divīzijas sacensībās.