Nākamās nedēļas sākumā divas Latvijas 1. līgas čempionāta spēles savā laukumā aizvadīs Venta 2002 hokejisti. Šonedēļ komanda izspēlējusi vienu maču, viesos tiekoties ar vienību Prizma/Pārdaugava un piedzīvojot iespaidīgu neveiksmi.

Jau pirmajā trešdaļā ventspilnieki ielaida piecus vārtus, bet otro sausā aizvadīja abas komandas. Par rezultatīvāko kļuva trešais periods, kad katrai no komandām izdevās gūt pa trim vārtiem, kas ventspilniekiem gan nozīmēja zaudējumu 3:8. Ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Mārtiņš Feifers, bet Jānim Golubovičam vārti un rezultatīva piespēle. 17. un 18. novembrī 1. līgas hokejs ieradīsies Ventspilī – pie mums brauc Daugavpils hokejisti, ar kuriem Venta 2002 vēl nav spēlējusi. Piecos mačos daugavpilieši iekrājuši sešus punktus (tīrā uzvara, kā arī uzvara un zaudējums pēcspēles metienos), kamēr ventspilnieki astoņos izcīnījuši divas uzvaras pamatlaikā, divas reizes zaudējuši pēcspēles metienos un tikuši pie astoņiem punktiem.