BK "Ventspils" vadība un komandas galvenais treneris Alģirts Brazis ir pieņēmuši lēmumu pārtraukt sadarbību ar centra spēlētāju Vladimiru Štimacu.

Lēmums tika pieņemts jau sestdien pēc spēle ar BK "Šiauliai", tomēr juridisko jautājumu kārtošana tika atlikta uz pirmdienu.

Komanda šorīt devās uz savu pirmo FIBA Eiropas Izaicinājuma kausa spēli, taču Štimacs kopā ar komandu nedevās un šobrīd kārto visas juridiskās formalitātes, lai lauztu sadarbības līgumu ar BK "Ventspils".

Komandas galvenais treneris un kluba vadība jau vairākas nedēļas uzmanīgi vēroja Štimaca lietderību komandas sastāvā. Tāpat tika veiktas vairākkārtējas pārrunas, tomēr sportists nespēja atrast savu vietu komandā, tāpēc tika izlemts sadarbības līgumu ar Vladimiru Štimacu lauzt. Komandas galvenais treneris Alģirts Brazis uzskata, ka Štimacs neattaisnoja uz viņa liktās cerības, un jau vairākas nedēļas netika novērots nekāds progress, turklāt neizpildīja jau sezonas sākumā uzstādīto prasību -pēc iespējas ātrāk atgūt fizisko formu.

Komandas galvenais treneris uzskata, ka katram komandas spēlētājam ar lielu atbildības sajūtu ir jādodas laukumā, un jādara savs darbs, tādējādi attaisnojot, vispirms jau visu līdzjutēju cerības, kā arī sponsoru ieguldītos līdzekļus un labvēlību.

Brazis uzskata, ka Štimaca vietā lieliski jūtas Lauris Blaus un pēdējā spēlēs sevi ir parādījis tikai no labākās puses, tāpēc šobrīd nesaredz iemeslus, kāpēc lai Latvijas U 20 izlases viens no labākiem spēlētājiem, nevarētu kļūt par BK "Ventspils" pamatsastāva spēlētāju.

Jau tuvākajā laikā BK "Ventspils" varētu papildināt savu sastāvu ar jaunu spēlētāju, kurš lieti noderētu FIBA Eiropas Izaicinājuma kausa spēlēs.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: