Pie 22. panākuma čempionātā tikuši FK Ventspils dublieri, kas šoreiz pārveda trīs punktus no izbraukuma spēles Daugavpilī.

Ventspilnieki jau nodrošinājuši sev čempionu titulu, bet daugavpilieši vēl turpina cīņu par medaļām, un, iespējams, tieši tādēļ spēle sanāca visai asa. Tomēr uz mājinieku asumiem viesi prata atbildēt ar vārtu guvumiem, jau pirmajā puslaikā izvirzoties vadībā ar 2:0. Vispirms soda laukumā tika nogāzts Anastasijs Mordatenko (jau 9. reizi šosezon), bet 11 metru soda sitienu realizēja Vladimirs Mukins, gūstot savus 17. vārtus sezonā un realizējot 12. no 13 pendelēm. Pavisam drīz Mukins izcēlās vēlreiz – labs centrējums, labs Eduarda Tīdenberga sitiens ar galvu –, un jau 2:0. Uguņošanu ventspilnieki tomēr neturpināja, bet otrajā puslaikā paši varēja ielaist, taču mājinieki pamanījās netrāpīt tukšos vārtos... Dublieri nākamo spēli aizvadīs vien 1. novembrī, kas viesosies pie liepājniekiem, bet Austris Sprukulis un Ralfs Akmins šīs nedēļas nogalē U17 izlases sastāvā spēlēs Eiropas čempionāta kvalifikācijas priekšsacīkstēs.