Īsā laikā jau otro skalpu līderiem noņēmuši Ventspils novada hokeja kluba spēlētāji – šoreiz viņi pieveikuši komandu «Kurekss.»

Novada hokejisti atklāja rezultātu (Elvijs Ziemelis), taču «Kurekss» atbildēja ar diviem precīziem metieniem (Mārtiņš Feifers, Renārs Namiķis). Edgars Kukainis trešdaļas beigās atjaunoja līdzsvaru, bet otrās trešdaļas sākumā panāca 3:2, tomēr arī šoreiz VNHK nenosargāja vadību – otro reizi spēlē precīzs bija arī Feifers.

Izšķirošie notikumi šajā mačā risinājās, komandām spēlējot nevienādos sastāvos. Pēc visai iespaidīgas attiecību skaidrošanas abās komandās sekoja noraidījumi, taču novada spēlētāji izcēlās vairāk, tāpēc palika skaitliskajā mazākumā un... iemeta! Vārtu guvums Tomaša Sauša rēķinā, turklāt tie kļuva arī par uzvaras vārtiem.

Komanda «Kurekss» arī pēc šī zaudējuma saglabā otro vietu, bet līderos joprojām ir Dundagas hokejisti, kas arī pavisam nesen paklupa pret VNHK, piedzīvojot zaudējumu ar 3:5.