Latvijas kausa izcīņas priekšpēdējā posmā startēja 55 galda hokeja meistari no visas valsts, bet mūsu pilsētu pārstāvēja 11 spēlētāji no Jaunrades nama komandas un Ventspils galda hokeja kluba.

Arī šoreiz mūsu spēlētāji atgriezās mājās ar godalgām. Sudraba godalgu dāmu konkurencē izcīnīja Laima Kamzola, junioros otrais bija Eliāns Ēdelis, bet starp veterāniem – Aleksandrs Žernovojs. Bronzas godalgu ieguva Elēna Rācenāja. Par Latvijas kausa trešā posma uzvarētāju Open nominācijā kļuva Edgars Mucenieks no Skrundas, bet mūsu spēlētāji ieņēma šādas vietas: Rūdolfs Kamzols – 9., Eliāns Ēdelis – 10., Elvijs Siliņš – 11., Edžus Kaņeps – 13., Aleksandrs Žernovojs – 18. Latvijas kausa kopvērtējumā Kamzola un Žernovojs ir līderi attiecīgi dāmu un veterānu nominācijās, Ēdelis – otrais junioru konkurencē, bet Elēna Rācenāja – trešā starp dāmām. Kausa izcīņa noslēgsies martā Valmierā.