FK Ventspils futbolisti aizvadījuši kārtējo pārbaudes maču, Skonto hallē pieveicot pagājušās sezonas Igaunijas ceturto spēcīgāko komandu Nomme Kalju.

Divas reizes šajā spēlē vadībā izvirzījās igauņi, turklāt abos gadījumos pēc ventspilnieku aizsargu kļūdas. Jau pašā mača sākumā ar vienu kustību divus aizsargus aiz sevis atstāja Ats Purje, pēc tam arī netverami sitot, bet puslaika beigās bumbas pārvaldīšanas tehniku pie sava soda laukuma izdomāja demonstrēt pēdējais aizsargs Antons Jemeļins, sarūpējot vārtu guvumu Artjomam Dmitrijevam. Starp šiem notikumiem gan bija elegants Ndue Muječi vārtu guvums, tomēr mača otrā daļa bija jāsāk iedzinējos. Drīz pēc tā sākuma pēc stūra sitiena izspēles izlīdzinājumu, sitot ar kāju, panāca Ģirts Karlsons. Savukārt 56. minūtē risinājās notikumi, kādi mūsdienu futbolā negadās nemaz tik bieži, – Visvaldis Ignatāns izpildīja stūra sitienu un bumba, neskarot nevienu spēlētāju, atrada ceļu vārtos. Atlikušajā laikā rezultāts nemainījās, un FK Ventspils svinēja uzvaru ar 3:2.