FK Ventspils futbolisti šodien Rīgā, Skonto hallē, aizvadīs pārbaudes spēli ar pagājušās sezonas Igaunijas ceturto spēcīgāko klubu Nomme Kalju.

Sākotnēji šajā laikā bija paredzēta Virslīgas Ziemas kausa spēle ar Rīgas Daugavu, taču šis galvaspilsētas klubs jau izslēgts no turnīra, tāpēc nācās meklēt citus variantus, kā aizvadīt pārbaudes maču. Ventspilnieki aizvadījuši arī šogad pirmo pārbaudes maču savās mājās, 2. pamatskolas laukumā tiekoties ar lietuviešu Siauliai. FK Ventspils faktiski spēlēja ar dublieru sastāvu, taču jau mača sākumā Vladimirs Mukins atklāja rezultātu. Mūsējiem vēl bija iespējas gūt vārtus, bet pirmajā puslaikā tās palika neizmantotas, taču otrajā puslaikā viesiem izdevās izlīdzināt rezultātu. Tomēr ventspilnieki atbildi parādā nepalika – 66. minūtē Ndue Muječi atkal izvirzīja vadībā mājiniekus. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās, un FK Ventspils svinēja uzvaru ar 2:0. Komanda turpinās gatavoties jaunajai sezonai mājās, bet jau 15. februārī dosies uz treniņnometni Turcijā.