Pilsētas čempionātā basketbolā otro posmu ar uzvaru sākuši Ventspils Tehnikuma basketbolisti, kas B grupas spēle pieveica Dūžus.

Pēc pirmā puslaika ar 42:35 vadībā bija Dūži, kas plusus saglabāja arī pēc trešās ceturtdaļas, taču izšķirošajām desmit minūtēm spēka krietni vairāk izrādījās Tehnikuma komandai, kas galu galā svinēja uzvaru 72:59. 26 punktus uzvarētājiem guva Markuss Strautmanis, kura rēķinā arī astoņas atlēkušās bumbas, 19 punktus sameta Kristaps Bergmanis, bet 18 – Rūdolfs Gailītis. Rezultatīvākais dūzis ar 16 punktiem bija Māris Grenevics, 13 guva Elvis Joksts, bet Rihards Mauers atzīmējās ar 11.

Noteikti jāatzīmē Joksta paveiktais pie groziem, kur viņš izcīnīja 25 atlēkušās bumbas. Šonedēļ paredzētas vēl divas B grupas spēles, bet 1. februārī pirmo maču aizvadīs stiprākā kvarteta komandas – Basketbola hallē spēkiem mērosies Tārgale un Baltijas eskpresis.