Rīgas atklātajā čempionātā, kas ir vecākais galda hokeja turnīrs Latvijā, starp 67 spēlētājiem no visas Latvijas bija arī 14 galda hokeja meistaru no Jaunrades nama komandas un Ventspils galda hokeja kluba.

Mājās tika pārvestas visa kaluma medaļas. Laima Kamzola kļuva par Rīgas čempioni dāmu nominācijā, bet Elēna Rācenāja šoreiz neiekaroja goda pjedestālu un palika ceturtajā vietā. Veterānu konkurencē uzvaru izcīnīja Aleksandrs Žernovojs, kļūstot par Rīgas čempionu jau otro gadu pēc kārtas. Jāpiebilst, ka vēl pirms gada šajā nominācijā čempiona godā bija mūsu Guntis Ernšteins. Šoreiz Guntim piektā vieta, bet sudraba medaļu izcīnīja Raimonds Īša. Junioru konkurencē bronzas medaļu ieguva Eliāns Ēdelis. Atklātajā jeb Open nominācijā Rūdolfs Kamzols ieguva 8. vietu, Edžus Kaņeps – 9., Žernovojs – 10., bet Īša – 11.