Olimpiskā centra Ventspils atklātajā hokeja čempionātā gadu ar uzvaru sākuši Kurekss un Dundagas hokejisti.

Kocinieki gada pirmajā spēlē tikās ar Ventspils Novada hokeja kluba komandu un pēc divām trešdaļām, vārtus gūstot gan vienādos sastāvos, gan mazākumā, gan vairākumā, bija vadībā tikai ar 3:2. Trešajā periodā novadniekiem ne tikai neizdevās panākt izlīdzinājumu, bet arī noturēt pieklājīgāku rezultātu – ielaisti trīs vārti un zaudējumus 2:6. Kurekss komandā trīs vārti un rezultatīva piespēle Gustavam Celmam, bet pa reizei precīzi meta Ingus Turks, Raivis Rakickis (abiem arī pa piespēlei) un Nikolajs Grebņovs. Savukārt VNHK labā vārtus guva Normunds Abakuks, bet divas piespēles Edgaram Kukainim.

Dundadznieki mērojās spēkiem ar Rodeo komandu, un arī visu nokārtoja vien trešdaļā. Pēc pirmās uz tablo bija 1:1, otrajā Dudaga panāca jau trīs vārtu pārsvaru, bet visā mačā svinēja uzvaru 5:1. Divi precīzi raidījuma Jura Perekresta rēķinā, pa vienam Krišam Ālam, Jānim Ieviņam un Robertam Kiperszo. Dundadznieki sešās spēlēs izcīnījuši 15 punktus, bet tikai par trim mazāk Kureksa hokejistu rēķinā, kuru turklāt arī aizvadījuši par maču mazāk.