Tautas pasākums Nāc un sporto! apvieno aktīva dzīvesveida un pozitīvi domājušus cilvēkus.

Apskati fotogrāfijas!

Ventspilī ir vairākas sporta un atpūtas bāzes, kur cilvēki aktīvi var pavadīt brīvo laiku sportojot. Bet ir cilvēki, kuri labāk izvēlas skriešanu un nūjošanu brīvā dabā. Tāpēc Ventspils pilsētas domes sporta pārvalde Reņķa dārzā organizē tautas sporta pasākumus Nāc un sporto! Tajā visi aktīvās dzīves piekritēji kopīgi skrienot un nūjojot var pavadīt savu brīvo laiku.

Pasākuma noteikumi ir ļoti demokrātiski, jo katrs dalībnieks var izvēlēties savām spējām un fiziskajai sagatavotībai atbilstošu distanci sākot no viena līdz pieciem kilometriem. Ļoti liela nozīme ir iesildīšanās un lokanības vingrinājumiem, kurus apgūt palīdz Aigars Matisons. Būtiski ir atcerēties, ka ir nepieciešama iesildīšanās pirms skrējiena un atsildīšanās pēc tā. Pirmajā tautas skrējienā piedalījās 32 dalībnieki, bet otrajā 31.

Ventspils pilsētas domes sporta pārvaldes sporta metodiķis

Kārlis Gubāts

Ļoti priecē, ka cilvēki izrāda interesi par skriešanu un pasākumu kopumā. Šīs nav nekādas sacensības, bet ļoti labs brīvā laika pavadīšana veids. Tik jaukos laika apstākļos, kādi ir tagad, cilvēki labprāt nāk un piedalās skrējienā.

Pēc pasākuma man jau ir vaicāts, kad būs nākošais. Vecumam pilnīgi nav nekādas nozīmes, jo jaunākajam dalībniekam bija tikai divi gadi, bet vecākajam 66. Šie skrējieni ir kā sagatavošanās posms vasaras grandiozākajam skriešanas pasākumam mūsu pilsētā Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratonam.

Šādas fiziskās aktivitātes dod lielisku tonusu visai dienai, kā arī uzlabo asinsriti. Tāpēc vasarā vēlos cilvēkus vairāk nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, jo Ventspilī tām ir lieliskas iespējas, kuras tikai jāizmanto. Nākošais Nāc un sporto! skrējiens risināsies 10. jūnijā. Visi sportot gribētāji tiek laipni aicināti, jo jau 20. jūnijā startēs pusmaratons.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: