Pie pirmā vārtu guvuma Polijas 2. līgas čempionātā ticis Ventspils futbolists Kaspars Svārups. Sestās kārtas mačā viņa komanda Nadwislan Gora savā laukumā ar 3:1 uzvarēja Wisla Pulawy, turklāt Kaspara kontā uzvaras vārti, mača 71. minūtē panākot 2:1.

Jāpiebilst, ka 20 gadu vecajam Svārupam šī bija pirmā spēle pamatsastāvā. Pirms tam viņš otrās kārtas mačā nāca uz maiņu, nospēlējot 12 minūtes, bet nākamajās trīs spēlēs nebija pieteikumā. Komanda sešos mačos divas reizes uzvarējusi un reizi spēlējusi neizšķirti, turnīra tabulā 18 vienību konkurencē šobrīd ieņemot 13. vietu.

Septītajā kārtā Nadwislan Gora viesos jātiekas ar pašreizējiem līderiem Kluckbork futbolistiem, kas pēc piecām sausām uzvarām pēdējā mačā piedzīvoja neveiksmi ar 0:3.Svārups šo sezonu sāka FK Ventspils rindās, 15 mačos gūstot trīs vārtus, bet vasarā tika izīrēts šai Polijas komandai, kurā šobrīd ir vienīgais leģionārs.