Latvijas Futbola dienā notiks sacensības arī Ventspilī.

UEFA izsludinātajā Latvijas futbola dienā 22.maijā visā valstī notiks pasākumi, kas tiks veltīti šī sporta veida popularizēšanai. Arī biedrība „Ventspils olimpiskā cerība” par godu šai dienai Sporta hallē „Pārventa” Ventspilī 22.maijā organizē futbola svētkus visai ģimenei. Uz šo pasākumu tiek laipni aicināti gan bērni, jaunieši, vecāki, sportisti, veterāni, gan tie cilvēki, kas ikdienā aktīvi nenodarbojas ar sportu.

Pasākums sāksies plkst. 10:00 ar zibensturnīru (5x5 spēlētāji komandā) 10 līdz 12 gadus veciem bērniem, no plkst. 12:00 līdz 14:00 sacensības amatieriem, bet no plkst. 14:00 līdz 15:00 spēlēs veterāni (35 gadīgi un vecāki dalībnieki). Visas komandas, kas piedalīsies turnīrā, saņems dāvanas no Futbola kluba „Ventspils”, Latvijas Futbola federācijas, Ventspils pilsētas domes Sporta pārvaldes un Olimpiskā centra „Ventspils”.

Informācija par visām gaidāmajām Futbola dienas aktivitātēm Latvijā pieejama Latvijas Futbola federācijas mājas lapā: http://www.lff.lv/lv/lff/futboladiena

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: