Ventspils pilsētas basketbola čempionātā sākušās izslēgšanas spēles. Ar uzvaru tās sākuši regulārā čempionāta uzvarētāji Baltijas Ekspreša basketbolisti.

Ekspreši ceturtdaļfinālā bez lielām problēmām ar 96:68 (21;15, 28:15, 24:17, 23:21) apspēlēja Spara 1 sportistus. Šī mača liktenis lielā mērā bija izšķirts jau pirmajā puslaikā, kurā Baltijas Ekspresis iekrāja jau 19 punktu pārsvaru (49:30). Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētāju rindās bija Klāvs Šilbergs, kas izcēlās ar 25 punktiem, bet Dāvja Delvera kontā 19 ači un desmit atlēkušās bumbas.

Savukārt komandā Spars 1 toni uzbrukumā lielā mērā noteica četri spēlētāji – Žanis Jankovskis (25 punkti), Eduards Ceplis (15), Aivis Lēmanis (13), Dāvis Dzērve (10) –, kas kopumā guva 63 no komandas 68 punktiem.

Jāpiebilst, ka šīs sezonas čempionāta noslēgums paredzēts 8. martā, kad notiks abas galvenās spēles – par bronzas un zelta medaļām.