Olimpiskā centra Ventspils čempionātā hokejā vēl divus smagus zaudējumus piedzīvojusi Kuldīgas komanda, kurai gan vismaz izdevies arī tika pie pirmajiem vārtu guvumiem.

Mačā ar Brocēniem kuldīdznieki, kas tagad startē ar nosaukumu Kuldīga/Stende, guva četrus vārtus, taču no sagrāves neizvairījās - zaudējums 4:13. Jau pirmajā periodā Brocēnu hokejisti izvirzījās vadībā 6:1, bet līdzīga cīņa risinājās tikai otrajā trešdaļā (2:1). Interesanti, ka no "bročiem" tikai vienam spēlētājām izdevās tikt pie hettrika - komandas kapteinis Mareks Vieško guva trīs vārtus un atdeva četras rezultatīvas piespēles. Savukārt kuldīdzniekiem ar vārtu guvumiem atzīmējās tikai viens spēlētājs Artis Kalniņš.

Maz iespaidīgu, bet tomēr sagrāvi, Kuldīga/Stende komandai sagādāja Dundagas hokejisti. Jau pēc pirmās trešdaļas viņi bija vadībā 4:0, pēc kā nedaudz nometa apgriezienus, galu galā svinot uzvaru 7:1. Ar piecām ripām šajā mačā izcēlās Martiņš Rutkis, bet kuldīdznieku vienīgie vārti atkal Kalniņa rēķinā.