Olimpiskā centra Ventspils atklātajā čempionātā hokejā pie uzvarām tikuši Dundagas un Saldus/PRYOR hokejisti.

Dundadznieki mačā ar VNHK līdz trešā perioda sākumam bija izvirzījušies vadībā ar 3:0 (vārti Intaram Siliņam, Norbertam Brālim, Edgaram Gricinskim), tomēr mača beigas izvērsās tiešām intriģējošas. Pusotru minūti līdz mača beigām Kristaps Pāvelsons skaitliskajā vairākumā vienus vārtus atguva, bet vien 24 sekundes vēlāk Uldis Šķēle sāncenšu pārsvaru samazināja līdz minimumam. Tomēr atlikušajā laikā paveikt vēl vienu varoņdarbu un izraut vismaz neizšķirtu, VNHK hokejistiem neizdevās.

Krietni mierīgākā veidā pie panākuma tika Saldus/PRYOR hokejisti, kas mērojās spēkiem ar Kurekss komandu. Saldenieki līdz trešā perioda sākumam panāca 3:0 (Andis Bērziņš 2, Indulis Blīgzna), bet tad arī paši ielaida vienus vārtus (Māris Markulis), tomēr Kurekss hokejistiem pakaļdzīšanās nesanāca. Piecas minūtes līdz mača beigām Gatis Svilāns panāca jau 4:1, tā pilnībā izšķirot šī mača likteni.

Pēc šiem mačiem Dundagas komandas rēķinā ir trīs uzvaras (tik pat arī Rodeo hokejistiem, kuriem viens mačs rezervē), bet Saldus/PRYOR hokejisti tikuši pie diviem panākumiem.

Rezultatīvāko spēlētāju galvgalī ar pieciem vārtiem izvirzījušies uzbrucēji Renārs Vaitkuss (Rodeo) un Andis Bērziņš (Saldus), kā arī Kurekss aizsargs Mārcis Kauliņš.

Olimpiskā centra Ventspils čempionāts hokejā

Kurekss - Saldus/PRYOR 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)

Vārti: 0:1 Blīgzna (Kozlovs) 9:13, 0:2 Bērziņš (25:48), 0:3 Bērziņš (Blīgzna) 29:22, 1:3 Markulis (Kauliņš) 30:34, 1:4 Svilāns (Balodis) 34:00

Dundaga - VNGH 3:2 (0:0, 2:0, 1:2)

Vārti1:0 Siliņš (Naglis) 19:17, 2:0 Brālis (Siliņš) 21:08, 3:0 Gricinskis 27:13, 3:1 Pāvelsons (Šķēle) 37:19 vair., 3:2 Šķēle (Kuģenieks) 37:43