Pie pirmā panākumā Latvijas čempionātā telpu futbolā tikuši Ventspils Hondas spēlētāji, kas savā laukumā pārliecinoši apspēlēja Orions/FK Ogre komandu.

Ventspilnieki atgriešanos Latvijas telpu futbola elitē sāka ar diviem zaudējumiem (4:7 pret Raba, 1:8 pret Nikar), taču nu izdevies tikt arī pie pirmās uzvaras. Hondas spēlētāji ar sāncenšu vārtu apdraudēšanu garumā nevilka, jau pirmajā minūtē mēģinot izveidot bīstamu uzbrukumu un arī atklājot rezultātu – precīzi sita Aleksejs Soleičuks. Pirmā puslaika vidū Nikolajs Kozačuks panāca jau 2:0, turklāt ventspilnieki turpināja pārliecinoši kontrolēt notikumus laukumā, taču vārtu vairs nebija. Lielā mērā pateicoties vārtsarga veiksmīgajai darbībai, bet uzslavas noteikti pelnījis arī Hondas vārtu vīrs Jevgeņijs Siromolotovs, kurš neļāva sāncenšiem izcelties pāris bīstamos pretuzbrukumos.

Otrā puslaika sākumā bumba tomēr nonāca mājinieku vārtos, taču jau nākamajā minūtē Soleičuks panāca 3:1. Piecas minūtes līdz mača beigām viesu vienīgo vārtu autors Raivis Rubīns izcēlās vēlreiz, tiesa šoreiz jau palīdzot Hondai -cenšoties pārtvert piespēli, futbolists bumbu ievirzīja savos vārtos. Punktu Ventspils komandas pirmajam panākumam pielika Kozačuks, divas minūtes līdz mača beigām piekto reizi liekot uzgavilēt Hondas līdzjutējiem.

Nākamo maču Honda aizvadīs 17.novembrī, viesos tiekoties ar RTU komandu, kuras rēķinā ir divi panākumi trīs spēlēs.