Pamatīgu zaudējumu Latvijas telpu futbola čempionātā piedzīvojuši Hondas futbolisti – viņi izbraukumā ar 1:8 atzina vairākkārtējā Latvijas čempiona Nikara pārspēku.

Arī šajā mačā, tāpat kā pirmajā – pret Latvijas vicečempioni RABU –, mūsu futbolisti pirmie spēja izvirzīties vadībā, tomēr tikpat veiksmīgs turpinājums nesekoja. Spēles rezultāts tika atklāts mača 11. minūtē, kad precīzs sitiens padevās ventspilniekam Nikolajam Kozačukam. Tomēr Hondas spēlētāju prieki nebija ilgi, jo jau pēc minūtes rezultātu līdzsvaroja viens no trim Nikara portugāļiem – Žardels, kas šajā spēlē izcēlās ar trīs gūtajiem vārtiem.

Vēl pa reizei mūsu vārtsargu pārspēja: Vadims Atamaņukovs, Aleksandrs Žukovs, Radions Zalaletdinovs un Dmitrijs Gaļļamovs. Savukārt reizi ventspilnieki paši (Aleksejs Soleičuks) raidīja bumbu savos vārtos. Nākamo spēli mūsu futbolisti aizvadīs jau sestdien, kad plkst. 15 savā laukumā (sporta centrā Pārventa) uzņems Oriona/FK Ogre spēlētājus, kas uz šo brīdi trīs spēlēs izcīnījuši vienu uzvaru un piedzīvojuši divus zaudējumus.