Arī otrajā mačā Igaunija uzvaru izcīnījuši BK Ventspils basketbolisti, šoreiz 93:54 sagraujot Rapla basketbolistus, kuriem pēdējā ceturtdaļā ļāva gūt vien piecus punktus.

Sestdien BK Ventspils tikai pēdējā ceturtdaļā prata pārņemt vadību mačā ar Tallina TTU un nodrošināt uzvaru 78:74. Raplā līdzīga cīņa risinājās vien pirmajā un trešajā ceturtdaļā, bet pārējās divās BK Ventspils darbojās krietni labāk par sāncenšiem. Pēc desmit spēlētām minūtēm Roberta Štelmahera padotie bija vadībā 19:18, bet otrajā ceturtdaļā sāncenšu grozā sameta 33 punktus, puslaiku noslēdzot ar izrāvienu 13:0 un panākot 52:30.

Pēc pārtraukuma spēle izlīdzinājās, tomēr pietuvoties rezultātā mājinieki nespēja, turklāt pēdējai ceturtdaļai mājiniekiem spēku vairs nebija. BK Ventspils, turpinot spēlēt agresīvi, savā grozā sāncenšiem ļāva samest vien piecus punktus, kamēr paši atzīmējās ar 21 – 93:54. Ventspilnieki iespaidīgi uzvarēja cīņā par atlēkušajām bumbām (39:22), taču pieļāva visai iespaidīgu skaitu kļūdu – 15 -, bet arī to mājinieki pārspēja, kļūdoties 17 reizes.

Rapla - Ventspils 54:93 (18:19; 12:33; 19:20; 5:21)
Ventspils: Laksa 19, Tīls 17 (9 ab), Bērziņš 15, Timma 9, Sims 7, Meiers 6, Valters 6, Lejasmeiers 5, Zaķis 5, Pinete 4, Jonāts.