Liepājas olimpiskā centra kausa izcīņā BK Ventspils basketbolisti otrajā grupas turnīra spēlē ar 88:80 pieveica TU Rock komandu, bet šodien spēlēs ar Maskavas Dynamo, cīnoties par trešo vietu.

Cīņā ar igauņiem ventspilnieki jau pirmajā ceturtdaļā tika pie lielākiem plusiem (24:11) un iesākto turpināja arī otrajā desmitminūtē, puslaiku noslēdzot savā labā 45:33. Lai gan pēc lielā pārtraukuma igauņiem piegrieza skrūves aizsardzībā, BK Ventspils tuvāk sāncenšus nelaida, pēc 30 spēles minūtēm esot vadībā jau ar pluss 15 – 68:53.

Tomēr gluži bez intrigas spēlē neiztika. Pēdējā ceturtdaļā TU Rock ļoti precīzi uzbruka no tālās distances, tā samazinot savus mīnusus un liekot ventspilniekiem nervozēt. Mača izskaņā precīzāk un aukstasinīgāk tomēr nospēlēja BK Ventspils, izcīnot uzvaru 88:80. Šodien ventspilnieki spēlēs par trešo vietu turnīrā, tiekoties ar Maskavas Dynamo.

BK Ventspils – TU Rock 88:80 (24:11, 21:22, 23:20, 20:27)

“Ventspils”: Simss 26 p., 6 rez.piespēles, Meiers 12p, Timma un Bērziņš 11p, Vairogs 10 un 9atl.b., Valters 6p, Gražulis 5p, Lejasmeiers 4p, Pinete 3p, Jonāts, Laksa