Trīs dienu garumā Olimpiskā centra „Ventspils” rezerves futbola laukumā norisinājās OKartes Latvijas čempionāta finālturnīrs futbolā bērniem U-12 vecuma grupā, kurā bronzas medaļas spēja izcīnīt jaunie ventspilnieki.

Visas vasaras garumā Latvijas jaunieši, kuri dzimuši 2000. gadā, cīnījās par iekļūšanu finālā, lai spēlētu sezonas nozīmīgākās finālspēlēs, un Ventspilī cīnītos par OKarte! Latvijas Jaunatnes čempiona titulu. Kopumā finālsacensībās piedalījās 12 komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās pa sešām komandām katrā.

Ventspils Olimpiskās Cerības spēlēja vienā apakšgrupā ar FK Tukums-2000/TSS, JDFS Alberts Rīga, Smiltenes BJSS, JFC Skonto Rīga, BFC Daugavpils un uzvarot visās cīņās izcīnīja tiesības spēlēt par 1.-4. vietu. Otrajā apakšgrupā spēlēja SK Liepājas Metalurgs, JFC Jelgava, Šitika futbola skola Rīga, Ogres SC, Rīgas futbola skola un Rēzeknes BJSS.

Kopā ar Ventspils komandu fināla četrinieka spēlēs par čempiona titulu cīnījās SK Liepājas metalurgs, Šitika Futbola skolas un JFC Skonto Rīga komandas. Par Latvijas čempioniem U-12 vecuma grupā kļuva Liepājas jaunie futbolisti, kas turnīra kopvērtējumā, pateicoties labākai gūto un zaudēto vārtu attiecībai, pārspēja Šitika Futbola skolas komandu. Turnīra saimnieki ventspilnieki izcīnīja bronzas medaļas, savukārt labāko komandu četrinieku noslēdza skontieši.