Sporta skolas Spars svarcēlāji ar labiem panākumiem atgriezušies no starptautiskām sacensībām Polijā, Sedlicē, kurās startēja tikai dalībnieki līdz 18 gadu vecumam.

Pirmo vietu svara kategorijā līdz 44 kilogramiem sieviešu konkurencē izcīnīja Rebeka Koha, kas raušanā tika galā ar 54, bet grūšanā – ar 68 kilogramu smagu svaru stieni. Savukārt pēc Sinklera tabulas Kohai šoreiz ceturtā vieta. Zēnu konkurencē nepārspēts svara kategorijā līdz 56 kg palika Ritvars Suharevs, kurš summā pieveica 184 kg (82 + 102). Pēc Sinklera Suharevam 12. vieta 24 sportistu konkurencē. Otrais līdz 85 kg palika Rihards Žerdiņš, kuram pa spēkam bija 260 kg (120 + 140). Pēc Sinklera viņam desmitā vieta. Savukārt pie bronzas medaļas svara kategorijā līdz 94 kg tika Edgars Tīfentāls, kurš uzrādīja rezultātu 239 kg (104 + 135), kas viņam pēc Sinklera deva 15. pozīciju.