Pirmajā spēlē pēc galvenā trenera Sergeja Podpalija atlaišanas šodien pagājušās sezonas Latvijas čempionvienība "Ventspils" savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0 ar Rīgas "Skonto" futbolistiem.

Reālākā iespēja uzvarēt šajā cīņā bija ventspilniekiem, bet 57. minūtē Federiko Martiness nerealizēja 11 metru soda sitienu, ko atsita Germans Māliņš.

Kā ziņots, "Ventspils" komanda par Podpalija atlaišanu paziņoja spēles dienā. Viņa amatu ieņems bijušais Latvijas izlases pussargs Jurģis Pučinskis, kurš jau vairākus gadus strādā kluba sistēmā.

Pagājušajā sezonā par valsts čempionvienību ceturto reizi kluba pastāvēšanas laikā un pirmo pēc divu gadu pārtraukuma kļuva "Ventspils", kas izšķirošo pārsvaru sev nodrošināja tikai čempionāta pēdējā kārtā.