Pirmo uzvaru Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas pusfināla sērijā šodien izcīnīja "Ventspils" komanda, kas ar rezultātu 94:70 izbraukumā pārspēja "Liepājas Lauvas".

Šajā mačā sīva cīņa ritēja visu pirmo puslaiku, ko "Ventspils" noslēdza ar 39:38 savā labā. Tomēr uz otro puslaiku viesi izgāja daudz vairāk noskaņojušies, sākot to ar izrāvienu 13:0, bet pēc tam pārsvaru vēl vairāk palielinot.

Uzvarētājiem ar 25 punktiem palīdzēja Džamars Jangs, bet ar 20 punktiem izcēlās Artūrs Bērziņš. Savukārt "Liepājas Lauvas" komandas rindās 20 punktus guva Jānis Timma.

Kā ziņots, abu komandu pirmajā mačā ceturtdien "Liepājas Lauvas" negaidīti izcīnīja uzvaru ar rezultātu 74:73. Līdz ar to sērijā līdz trijām uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts 1-1.

Pirms tam divās savstarpējās spēlēs LBL regulārajā čempionātā "Ventspils" izcīnīja divas uzvaras. Tāpat ventspilnieki divreiz uzvarēja arī Baltijas Basketbola līgas (BBL) elites divīzijas regulārajā sezonā.