Lembergs: samits ir ES ģeopolitisko interešu iezīmēšana (VIDEO) (0)
Ventspils mērs Aivars Lembergs šobrīd Rīgā notiekošo Austrumeiropas partnerības samitu vērtē divējādi - no vienas puses akcentējot līdzšinējā valsts prezidenta Andra Bērziņa ieguldījumu sekmēt dialogu starp Rietumiem un Austrumiem, no otras puses vēršot uzmanību, ka nebūt nevajag uz to skatīties ar «rozā brillēm.»








