Ministre atvainojas pašvaldībām (0)
Izglītības ministre Mārīte Seile atvainojusies pašvaldībām par jucekli ar Skolēnu dziesmu svētku gājienu – pēc bērnu ģībšanas ģenerālmēģinājumā tas vēlu vakarā tika atcelts, bet jau agri no rīta paziņoja, ka var notikt brīvprātīgi.








