Piektdien Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu apmeklēja veselības ministrs Didzis Gavars, lai iepazītos ar tās darbu pēc Ventspils un Talsu slimnīcu apvienošanās.

Apskati fotogrāfijas!

Darba vizīti ministrs sāka Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē, kur iepazinās ar patreizējo medicīniskā darba apjomu un attīstības perspektīvām, tai skaitā ar slimnīcas jaunās ēkas būvniecības vietu.

Talsos veselības ministrs tikās ar Ventspils domes priekšsēdētāja 1.vietnieku sadarbības jautājumos Gunti Blumbergu, Talsu novada domes priekšsēdētāju Miervaldi Krotovu, kā arī pārstāvjiem no Dundagas un Rojas novada domēm, jo minētās četras pašvaldības ir SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" īpašnieces.

Vizīte turpinājās Ventspilī, kur Didzis Gavars iepazīsies ar daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības reģionālā centra darbību, kā arī slimnīcas attīstības iespējām.

Jāatgādina, ka šā gada 30. aprīlī tika reģistrēta jauna kapitālsabiedrība – SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca", kas reorganizācijas rezultātā izveidota apvienojot Ventspils un Talsu slimnīcas. Jaunās slimnīcas izveides mērķis ir nodrošināt augsti kvalitatīvus stacionāros un ambulatoros medicīniskos pakalpojumus Ventspils, Talsu, Dundagas un Rojas pilsētu un novadu iedzīvotājiem pēc iespējas tuvāk viņu dzīves vietai.


Ventspilī tiek nodrošināta daudzprofilu neatliekamās palīdzības sniegšana, nodrošinot 7 diennakts dežūrspeciālistus un sniedzot specializētu neatliekamo palīdzību.

Ventspilī pacientiem tiek veikta diagnostika un dzemdību palīdzība, ārstēšana ķirurģisko, iekšķīgo, acu, sirds un asinsvadu, infekciju un citu saslimšanu gadījumos. Tāpat tiek sniegta palīdzība nieru, onkoloģisko, traumatoloģisko un citu slimību pacientiem. Iedzīvotājus ambulatori konsultē dažādu profilu speciālisti un tiek piedāvāts plašs diagnostikas izmeklējumu klāsts.

Savukārt Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē tiek nodrošināts neatliekamās palīdzības pakalpojumu apjoms.

Tāpat Talsos iedzīvotāji var saņemt diennakts terapeitiska un ķirurģiska profila neatliekamo medicīnisko palīdzību, tiek nodrošināta diennakts intensīvā terapija, paplašināta dienas stacionāra ārstēšana, atjaunots laboratorijas diennakts darbs. Tikmēr sarežģītākos gadījumos, kur nepieciešama daudzprofilu neatliekamā medicīniskā palīdzība, tiek nodrošināta Ventspilī.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: