Pie Ventspils Galvenās bibliotēkas notika akcija „Bezvadu zemene” jeb Wi-Fi lietotāju sacensības.

To dalībniekiem bija iespēja parādīt savas prasmes izmantot internetu, meklējot atbildes uz jautājumiem par bibliotēkām, zemenēm, kultūru un citu.

Apskati fotogaleriju!

Latvijas valsts un Bila & Melindas Geitsu fonda līdzfinansētais publisko bibliotēku attīstības projekts „Trešais tēva dēls” nodrošinājis bibliotēkas ne tikai ar nepieciešamo datortehniku un ātrgaitas interneta pieslēgumu, bet arī ar piekļuvi bezmaksas bezvadu internetam jeb Wi-Fi, ko interesenti var izmantot 24 stundas diennaktī bibliotēku ēku tuvumā.

Akcijas „Bezvadu zemene” mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību šim pakalpojumam, kas sniedz iespēju iegūt informāciju bibliotēku interneta tīklā, kā arī izmantot citus interneta pakalpojumus ārpus bibliotēku darba laika un telpām.

Akcijas laikā iedzīvotāji, kuru rīcībā ir portatīvie datori, izmantojot publiskās bibliotēkas Wi-Fi pieslēgumu, piedalījās sacensībās – krustvārdu mīklas minēšanā.

Starp akcijas dalībniekiem, kas sacensību rezultātā iesūtīs pareizi aizpildītu krustvārdu mīklu, 5. jūlijā tiks izlozētas balvas. Galvenā balva – portatīvais dators (dāvina Lattelecom) un Tildes Biroja 2008 mājas versija (dāvina Sabiedrība Tilde). Tāpat tiks izlozētas arī veicināšanas balvas no Lattelecom, Tildes un projekta „Trešais tēva dēls”.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: