Jāņu svinēšanā kuplā pulkā notiks vairākās vietās Latvijā.

Lapmežciemā

Vislatvijas Līgo svētki ar lielāko Latvijas ugunskuru: no plkst. 10 lauku labumu un amatnieku izstrādājumu tirdziņš, atrakcijas bērniem, spēkavīru sacīkstes, konkursi; plkst. 20 balle ar Credo un Dzelzs vilku, sadziedāšanās ar koru karu dalībniekiem Lindu un Artūru Manguļiem. Ekskluzīva iespēja nakšņot teltīs jūras krastā. Jāņiem un Līgām ieeja bez maksas.

Rīgā

11. novembra krastmalā no plkst. 20: Mielasta, Pušķošanās un Rotaļu sētas apmeklēšana; tradīciju rituāli, danči un sadziedāšanās uz trīs skatuvēm ar Nacionālā teātra aktieriem, folkloras kopu Vilkači, grupām Autobuss debesīs, Dzelzs vilks, Drama, Laimas muzykanti, Lady’s Sweet, Sweetwaterz, PER un Musiqq, Ingu Pētersonu, Andri Daņiļenko, Valdi Zilveri, DJ Robertu Lejasmeijeru un DJ Reveru. Būs arī sēta ar vainagu vīšanu un Džegužkalnā: līgošana kopā ar Hāgenskalna muzikantiem, Atštaukām, Ilģiem, zaļumballe ar Gunāru Meijeru un grupu Mkabinets. Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā Jāņu dienas rīta sagaidīšana ar labākajām Latvijas folkgrupām un šlāgermūziķiem.

Jūrmalā

Mellužu estrādē plkst. 20 balle kopā ar Čikāgas piecīšu dalībniekiem Loriju Vudu un Armandu Birkenu, grupu Apvedceļš un DJ Pēteri Z.

Siguldā

No plkst. 19 Turaidā, Jāņa kalnā, gatavošanās vasaras Saulgriežiem un to svinēšana ar pūdeļa dedzināšanu, ozola un nakts vidus rituālu, gaismas ceļu un saules sagaidīšanu. Reiņa trasē: velofoto un golfa turnīrs, plkst. 22 Jāņu sagaidīšana ar dzīvo mūziku, dejām un nakts piedzīvojumu Meklējot papardes ziedu.

Cēsīs

Raiskumā plkst. 20 ielūdz Labvēlīgais tips un populārie dziedātāji A. Krauze, N. Rutulis, A. Ērglis, Ž. Siksna, Putnu balle u.c.

Valmierā

Pauku priedēs plkst. 20 Latvijas novadu folkloras grupas un populāri mūziķi, danči, konkursi un atrakcijas, nakts balle ar Klaidoni, Ivo Fominu un DJ Aivi.

Limbažos

Skultes pagastā, podnieku darbnīcā Cepļi, divu dienu radoša ballēšanās ar zemescepļa kurināšanu, zaļumballe ar grupu Krustceles, mucas dedzināšana, zaķīšu pirtiņa, papeļu slotiņu pēriens u.c.

Daugavpilī

Atpūtas bāzē Silene no plkst. 20.30 jautra un aktīva līgošana: rituāli pie ugunskura, dejas, dziesmas, pirts prieki, apdziedāšana, zīlēšana pie ozola, papardes zieda meklēšana, SPA procedūras rīta rasā, saullēkta sveikšana.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: