Līdz 30. jūnijam Kurzemes Nevalstiskās organizācijas var pieteikt savu dalību jaunā projektā, kura mērķis ir izvērtēt NVO darbību, piešķirot kvalitātes zīmi, kā arī piedāvāt bezmaksas konsultācijas un apmācības to pārstāvjiem.

 

Tādējādi stiprinot un aktivizējot šīs organizācijas un padarot tās saistošākus valsts un pašvaldību institūcijām kā potenciālos sadarbības partnerus.

Izvērtētās organizācijas tiks apkopotas un publicētas vienotā datubāzē, norādot to stiprās puses un iespējas. Šobrīd Kurzemē reģistrētas vairāk nekā 1500 nevalstiskās organizācijas, taču salīdzinoši tikai neliela to daļa un aktivitātes ir zināmas plašākai sabiedrībai.

Savukārt, palielinoties valsts un pašvaldību interesei par NVO kā iespējamo partneri dažādu projektu īstenošanai vai pat sociālu funkciju veikšanai, būtiski ir apkopot informāciju par Kurzemes aktīvajām organizācijām, kā arī dot vienotu to profesionālo novērtējumu.

Lai īstenotu šos mērķus, kā arī lai veicinātu Kurzemes aktīvo NVO līdzdarbību Kurzemes reģiona attīstības politikas īstenošanā, Ziemeļkurzemes NVO atbalsta centrs kopīgi ar sadarbības partneriem Kuldīgā, Liepājā, Saldū un Ventspilī no jūnija līdz novembrim īsteno projektu „Analīze, apmācības, atbalsts Kurzemes reģiona nevalstiskajām organizācijām”. Projekta ietvaros paredzēts izvērtēt aptuveni 50 organizācijas no visiem Kurzemes reģioniem.

Pieteikt organizāciju izvērtēšanai un apmācībām var jebkura Kurzemes nevalstiskā organizācija, aizpildot pieteikuma anketu un līdz 30. jūnijam to nosūtot uz e-pastu inese.silina@zkcentrs.lv.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: