Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 29. novembra plkst. 6.30 līdz 30. novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma sešus izsaukumus – trīs uz glābšanas darbiem, kuros sniegts atbalsts citiem operatīvajiem dienestiem, un trīs izsaukumi bija maldinājums.

Aizvadītajā naktī daudzviet Kurzemē intensīvi sniga un arī dienas laikā snigšana turpināsies. Lai mazinātu maldinošo izsaukumu skaitu, kuru skaits šādos laikapstākļos pieaug, VUGD aicina, redzot ceļu satiksmes negadījumu - no ceļa noslīdējušu automašīnu, apstāties un noskaidrot, vai ir cietuši cilvēki, notiek vielu noplūde vai arī automašīna dūmo.

Ja operatīvo dienestu palīdzība nav nepieciešama, uz tālruņa numuru 112 zvanīt nevajag! Ja aculiecinieki pabrauc garām neapstājoties, tad zvanot uz tālruņa numuru 112 nespēj sniegt pilnvērtīgu informāciju par notikušo, kā rezultātā uz notikuma vietu var tikt izsūtīti operatīvie dienesti, pieņemot, ka negadījumā iespējams ir cietušie un nepieciešama arī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 50 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu, 25 uz glābšanas darbiem, bet 10 izsaukumi bija maldinājumi.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: