Ventspils Sociālais dienests aicina sākt aizpildīt iesniegumus, lai saņemtu Ventspils valstspilsētas pašvaldības vienreizējo pabalstu gada pirmajā pusē – Lieldienās.

Pabalstu Lieldienās 29 eiro apmērā var saņemt Ventspils pilsētā deklarēti pensionāri un personas ar invaliditāti, kuru pensijas apmērs mēnesī nepārsniedz 495 eiro (pirms nodokļu nomaksas) un nepilngadīgi bērni ar invaliditāti.

Iesniegumu pieņemšana Ventspils Sociālajā dienestā tika uzsākta 01.03.2023. un turpināsies līdz 28.04.2023. plkst. 15.00. Iesnieguma veidlapas pieejamas pie Sociālā dienesta ieejas durvīm Raiņa ielā 10 un Talsu ielā 39 vai Ventspils pilsētas mājaslapā www.ventspils.lv un Sociālā dienesta mājas lapā labklajiba.ventspils.lv.

Aizpildītos iesniegumus var ievietot pie Sociālā dienesta ieejām izvietotajās pastkastītēs (pastkastītes tiek tukšotas darba laikā), kā arī nosūtot iesniegumu elektroniskā dokumenta veidā, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, uz e-pastu socdienests@ventspils.lv, vai arī nosūtot iesniegumu Sociālajam dienestam pa pastu.

Bērniem ar invaliditāti pabalsts tiks pārskaitīts uz bērna vecāka norēķinu kontu.

Pabalsta izmaksa ar piegādi dzīvesvietā tiem pilsētā deklarētajiem iedzīvotājiem, kuri nevar ierasties Sociālajā dienestā veselības stāvokļa dēļ, tiks nodrošināta individuāli, iepriekš telefoniski vienojoties par pabalsta piegādi. Par pabalsta piegādes dzīvesvietā nepieciešamību jāinformē Sociālais dienests, zvanot pa tālruni 63601210 vai 63663001.

Ventspils valstspilsētas pašvaldībā minētā atbalsta sniegšana šogad plānota vairāk nekā 6100 personām, tam atvēlot vairāk kā 177 tūkstošus eiro.

Plašāku informāciju par sociālā atbalsta iespējām un citiem jaunumiem Ventspils valstspilsētas iedzīvotāji var saņemt Ventspils Sociālajā dienestā, Raiņa ielā 10, tālr. 63601210, vai Ventspils Sociālā dienesta Pārventas filiālē, Talsu ielā 39, tālr. 63663001, kā arī pašvaldības mājas lapā www.ventspils.lv un Ventspils Sociālā dienesta mājas lapā labklajiba.ventspils.lv un sociālo tīklu Facebook lapā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: