Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs bērniem no desmit gadu vecuma piedāvā bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas noteikumus un sekmīgi nokārtojot teorijas eksāmenu CSDD, iegūt velosipēda vadītāja apliecību.

Ņemot vērā lielo ''Velo skoliņas'' pieprasījumu jūnijā, tiek izsludināta papildus pieteikšanās apmācībām jūlijā. Apmācības notiks no 25. jūlija līdz 29. jūlijam, katru dienu no plkst. 11 līdz plkst. 12. Iespējams piedalīties gan attālināti Zoom platformā, gan klātienē Ventspils bibliotēkas mācību centrā, Akmeņu ielā 2, 2.stāvā.

Lai dalībnieks varētu piedalīties ''Velo skoliņā'' attālināti, vecākiem nepieciešams nodrošināt bērnam iespēju internetā piekļūt Zoom videi un palīdzēt bērnam pieslēgties Zoomam. Piekļuves saite dalībniekiem tiks nosūtīta uz vecāku e-pasta adresi, kura jānorāda pieteikuma anketā.

Sadarbībā ar CSDD organizatori ir parūpējušies par to, lai ''Velo skoliņas'' dalībnieki klātienē CSDD telpās varētu nokārtot velosipēda vadītāja eksāmenu. Dodoties uz CSDD, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments - Pase, ID karte vai dzimšanas apliecība.

Lai pieteiktu savu bērnu, nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu. Pieteikuma anketa pieejama ŠEIT!

Dalībnieku skaits ir ierobežots. Pēc grupas nokomplektēšanas pieteikuma anketa nebūs pieejama.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: