No 15. aprīļa līdz 18. aprīlim no plkst. 10 līdz 14 Sociālā dienesta kasē sāks izmaksāt Lieldienu pabalstu 29,00 eiro apmērā pensionāriem un personām ar invaliditāti.

Tie pensionāri un personas ar invaliditāti, kas Lieldienu pabalstu vēlēsies saņemt Sociālā dienesta kasē un to nebūs saņēmuši līdz Lieldienām, pabalstu varēs saņemt no 24. aprīļa līdz 31. maijam, pabalstu izmaksa turpināsies Sociālā dienesta kasēs to parastajā darba laikā.

Ģimenes, kuras audzina Ventspilī deklarētus bērnus ar invaliditāti, pabalstu var saņemt no š.g. 1. aprīļa līdz 31. maijam Sociālā dienesta kasēs.

Pensionāriem un personām ar invaliditāti, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar ierasties Sociālajā dienestā, pabalsts tiks piegādāts mājās no š.g. 25. marta līdz 31. maijam.

Laika periodā no 25. martam līdz 9. aprīlim Ventspils pilsētas pašvaldības Lieldienu pabalstu jau ir saņēmuši 4969 ventspilnieki un no tiem 478 personām pabalsts ticis piegādāts uz mājām.

Ventspils pilsētas pašvaldība šī materiālā atbalsta sniegšanai šogad atvēlējusi vairāk kā 200 tūkst. eiro; plānots, ka pabalstu Lieldienās varēs saņemt 7220 ventspilnieku, no tiem 120 bērni ar īpašām vajadzībām.

Plašāku informāciju par sociālā atbalsta iespējām un citiem jaunumiem Ventspils pilsētas iedzīvotājiem iespējams saņemt Ventspils pilsētas Sociālajā dienestā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: