Valsts policijas preses pārstāve Sigita Pildava neatklāja, kādu tieši kriminālpolicijas funkciju pildīšanai motocikli sagādāti, kad motocikli nopirkti un cik spēkratu ir likumsargu rīcībā. Tāpat netiek atklāts, kuras kriminālpolicijas struktūrvienības motociklus izmanto.

Valsts policijas rīcībā ir trafarēti motocikli, taču tos izmanto ceļu policija. VP apstiprināja, ka kopš pagājušā gada augusta procesā ir iepirkums trafarētu motociklu iegādei ceļu policijas vajadzībām.

Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka līgums par motociklu piegādi Valsts policijas vajadzībām slēgts ar uzņēmumu "KS14". Kopējā līgumcena ir 265 966 eiro. "Firmas.lv" informācija liecina, ka šis uzņēmums pieder bijušajam motokrosa čempionam Kristeram Serģim. "KS14" ir "Yamaha" autorizētais dīleris.

Tāpat pagājušā gada augustā pieņemts lēmums slēgt līgumu ar uzņēmumu "Inchcape Motors Latvia" par 49 043 eiro par motociklu un motociklistu ekipējuma iegādi Valsts policijas vajadzībām.

Abos iepirkumos gan nav izskaidrots, vai iepirkti netrafarēti vai trafarēti motocikli.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • 0
    asd. 10.05.2018, 14:28:08

    http://www.delfi.lv/auto/celu-reportieris/video-netrafarets-motociklists-riga-aptur-autovaditajus-tadi-esot-tikai-kriminalpolicijai.d?id=50010953

  • 0
    snaiperis999 10.05.2018, 17:49:58

    Ko vajag to vajag.Poliči arī grib izklaidēties un kārumu nodzīt.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: