Nedēļas nogalē Ventspils sv. Nikolaja pareizticīgo dievnamā svinēja Kristus piedzimšanu. Baznīcas mācītājs tēvs Vadims Demčenko sirsnīgi sveica visus Jaunajā gadā un Ziemassvētkos.

Pirms Kristus piedzimšanas svētkiem tēvs Vadims atgādināja visiem to, ka vairāk nekā pirms diviem tūkstošiem gadu Dievs satuvinājās ar cilvēku un mēs kļuvām par Viņa radiniekiem. «Tas nozīmē, ka ne tikai mēs esam sasaistē ar mūsu Radītāju, bet arī mūsu liktenis ir atkarīgs nevis no tālā Dieva, bet no Dieva, kas mums ir bezgala tuvs,» stāsta mācītājs. Daudzkārt izskanējuši Evaņģēlija vārdi par to, ka «Dievs ir mīlestība.» «Dievs patiešām ir tāds. Citādi viņš nenonāktu krustā, neciestu mūsu, cilvēku, dēļ un mūsu glābšanas dēļ, neatdotu savu dzīvību, ja viņš mūs nemīlētu,» atgādina tēvs Vadims.

Cilvēkam, kurš apzinās, ka viņa dzīve ir mīloša Dieva rokās, nav bail dzīvot, jo viņš ir pārliecināts: visam, kas viņu sagaida nākotnē, ir jābūt labi. Jo par viņu rūpējas Tas, kas viņu mīl, un Tas, kas ar viņu ir radniecībā. Ar tādu izpratni arī pati pasaule, kurā mēs dzīvojam, kļūst mums bezgala tuva, jo tās ir mājas, ko mums speciāli radījis Tas, kurš mūs mīl un kurš ar mums ir radniecībā, norāda mācītājs.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • 0
    Antons Lavejs 08.01.2018, 21:40:15

    ...un atkal nepiedzima

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: