Pārslodzes dēļ daļa sīkpaku no ārzemēm uz Latviju pa pastu pienāks ar nokavēšanos. Tā kā pasta servisi ārzemēs ir pārslogoti, nav zināms, vai līdz šīs nedēļas beigām sīkpaku saņēmēji tās varēs iegūt.

Populārajos Āzijas interneta veikalos vēl decembra sākumā pirktās preces kā Ziemassvētku dāvanas var nepaspēt tikt nogādātas Latvijā. Arī Lielbritānijas Pasts un tranzīta nozīmes Polijas Pasts jau atvainojies Latvijai, ka viņu pārslodzes dēļ sūtījumi uz Latviju būs tikai pēc Ziemassvētkiem.

Mainoties cilvēku paradumiem, dāvanas un citus pirkumus iegādājoties interneta veikalos, sīkpaku un lielāka izmēra interneta pirkumu piegādes apjoms kāpis par 25% vairāk nekā pērn, un visa gada laikā tie būs vairāk nekā 7,5 miljoni sūtījumu. Tāpēc Latvijas Pastam nākamgad iegādāties 60 jaunus transporta līdzekļus šo e-komercijas sūtījumu izvadāšanai pa Latviju.

Tāpat vakar, 19. decembrī bija pēdējā diena, kad Latvijas Pastā iemestās parastā tipa vēstules un apsveikumu kartītes sasniegs adresātu vēl līdz Ziemassvētkiem. Taču, ja ir ļoti svarīgi Ziemassvētku apsveikumu nosūtīt vēl šonedēļ, tad līdz pusdienlaikam to var izdarīt par paaugstinātu maksu, dodoties klātienē uz pasta nodaļu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: