Ventspils poliklīnikā kopš aprīļa reizi mēnesī pacientus pieņem Kurzemes Uroloģijas centra urologs Igors Carevs. Nākamā pieņemšanas reize paredzēta 30. maijā.

Vīriešiem pēc 45 gadiem vajadzētu biežāk pārbaudīt savu veselību pie urologa un negaidīt mirkli, kad parādās sūdzības, norāda urologs I. Carevs. «Dažkārt pacienti paši nevēlas doties pie ārstiem – baidās dzirdēt diagnozi. Daudzi vīrieši nogaida un cer, ka sūdzības pāries pašas,» piebilst speciālists. Viņš atklāj, ka daudzi vīrieši nenojauš, ka viņiem attīstījies vēzis tā pirmajās stadijās, jo sākotnēji sūdzību nav un pašsajūta ir laba, tādējādi šķietami nav iemesla apmeklēt ārstu. Taču savlaicīgi atklātu prostatas vēzi mūsdienās var sekmīgi ārstēt.

Ik gadu Latvijā tiek diagnosticēti vairāk nekā tūkstoš jauni prostatas vēža gadījumi, turklāt vairāk kļūst gados jaunu vīriešu, kas saskaras ar šo slimību. Tāpēc katram vīrietim pēc 45 gadu vecuma sasniegšanas vajadzētu regulāri jeb reizi gadā apmeklēt urologu, un veikt izmeklējumu – asins analīzi, lai vēzis, ja tas sācis attīstīties, tiktu nekavējoties atpazīts un varētu uzsākt ārstēšanu.

Vizīte pie urologa ir maksas pakalpojums. Pierakstīties uz vizīti pie speciālista iespējams, personīgi ierodoties Ventspils poliklīnikas reģistratūrā vai zvanot pa tālruņa numuru 636 22131. Speciālista pieņemšanas datumi Ventspils poliklīnikā regulāri tiek atjaunoti poliklīnikas mājaslapā www.ventspilspoliklinika.lv.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • 0
    Nif nifs 16.05.2017, 15:45:38

    Cerams to, ka urologs šai datumā pieņems, zina arī reģistratūras darbinieces. Citādi iznāca dzirdēt, ka ...nepieņems. Tikai uz atkārtotu prasījumu pārliecināties par informāciju, atzina - jā, tiešām, izrādās pieņems gan....tas par iepriekšējo reizi. Ja cilvēks neuzstātu, paliktu gaidot.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: