Grāmata par krieviem Latvijā
13. jūnijs, 08:27, 2016
|
Ventas Balss
Foto: freeimages.com
Filozofijas un socioloģijas institūts sadarbībā ar Latvijas mutvārdu vēstures pētnieku asociāciju Dzīvesstāsts laidis klajā grāmatu Visi esam sava laikmeta bērni: krievu dzīvesstāsti Latvijā.
Grāmatā lasāmi piecpadsmit dažādu paaudžu, kurus vieno krievu valoda, dzīvesstāsti. Tajos atklājas dažāda pieredze un pagātnes un tagadnes vērtējums. Grāmata ir bilingvāla – latviešu un krievu valodā. Kā ilustrācijas izmantotas Māras Brašmanes fotogrāfijas. Pētnieki cer, ka grāmata palīdzēs atrast saskares punktus starp Latvijā dzīvojošajām etniskajām grupām. Sastādītājas: Māra Zirnīte un Marija Asereckova. Grāmatas atvēršanas svētki jau notika Rīgā, drīzumā tie paredzēti arī Ventspilī.














Komentāri (2)
Pieņemu, ka tie ir 15 dažādi stāsti par vairāku paaudžu cilvēkiem. Kārtējā VB žurnālistu "valodnieciskā pilotāža"
nu un kura izdeveju kompanija izlaida vinu ? un jautajumska var 15 dazadas paudzes kuras vieno krievu valodaun ka vini var dalities ar pieredzi ?